ROWEROWY SAM
Kochamy rowery i stąd pomysł, aby tę radość z jazdy na dwóch kółkach przekazywać innym. Jesteśmy osobami, które spędzają rocznie dziesiątki i setki godzin w siodle oraz znają i budują branżę rowerową od blisko 15 lat. Swoją pasją zaraziliśmy naszych dwóch synów, najbliższą rodzinę i znajomych. Jesteśmy współtwórcami ścieżek Szczytno MTB Trails.
Opinie naszych Klientów
Najlepsi specjaliści z najlepszych, podczas sesji zdjęciowej zepsuł nam się rower, szybka diagnoza jeszcze szybsza naprawa. Serwisanci uwijali się jak w pitstopie F1. Dzięki nim wszystko się udało!!! Gorąco Polecamy!!!

ZoomGee Studio

Agencja interaktywna
Profesjonalny sklep: doradzą, nie naciągną, dobre ceny i widać że znajdą się na tym co sprzedają. Duży plus za to, że jest też serwis.

Arek

W Rowerowy Sam kupiłem dwa profesjonalne rowery Kross Moon jeden z nich służy mi obecnie do ścigania się w zawodach. Sklep prowadzony jest przez prawdziwych pasjonatów kolarstwa górskiego którzy z Polską sceną MTB związani są od bardzo dawna i nie tylko sprzedają rowery a również dzielą się pasją.

Pawel

Jak dla mnie jedyny taki sklep w mieście! Jeżeli szukasz miejsca gdzie zrobić serwis lub kupić rower i całą resztę niezbędnych do niego rzeczy to warto zaufać komuś kto się na tym zna i co najważniejsze robi to z pasją. Polecam :)

Marcin

Fachowa obsługa, rowery dostępne dla każdego. Od profesjonalnych, specjalistycznych do typowo rekreacyjnych. Polecam!

Anna

Korzystam z usług sklepu regularnie od początku jego powstania. Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo, szybka realizacja zamówień, ciekawy asortyment. Polecam.

Adam

NEXT
PREV
Zapraszamy do zakupów :)