Rowery Dziecięce

Rower komunijny to świetny pomysł na prezent zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. W dobie powszechnej elektroniki, komputerów i telefonów rower to prezent, który zachęci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, zarówno z rówieśnikami, jak i w gronie rodzinnym.

Kupując rower na komunię nie zakładajmy, iż starczy on dziecku na wiele lat. Pamiętajmy, że dziecko musi czuć się na rowerze bezpiecznie i pewnie. Rowery dziecięce dostosowane są do pewnego wzrostu i po dwóch latach rower należy wymienić. Wybierając więc dla niego rower, musimy wziąć pod uwagę wzrost dziecka oraz długość wewnętrznej strony nogi dziecka. Najlepiej jeśli dziecko przymierzy się i spróbuje wielkości roweru.

Rowery dla dzieci w wieku komunijnym występują w dwóch rozmiarach kół: 24” (dla niższych dzieci) oraz 26” (dla wyższych dzieci). Rowery poniżej tego rozmiaru to już rowery dla bardzo małych dzieci. Producent rowerów Kross w swojej ofercie ma bogaty wybór modeli komunijnych. Poniżej przedstawimy krótką charakterystykę kilku z nich.


Rower na komunię dla dziewczynki

 

Le Grand Pave JR cena: 999 zł

Rower Kross Pave Jr 2018 - rowery - Rowerowy SamLe Grand Pave JR to dziewczęcy rower zbudowany na aluminiowej ramie i 24” kołach w stylu miejskim. Model ten wyposażony został w 6-biegową przerzutkę Shimano, która umożliwia płynną zmianę przełożeń. Rower został wyposażony w podpórkę oraz osłonę łańcucha i błotniki, które ochronią ubrania przed zachlapaniem.


Kross Lea Replica cena: 949 zł

Rower Kross Lea Replica 2018 - rowery JUNIOR & KIDS - Rowerowy Sam

Kross Lea Replica to dziewczęcy rower górski wzorowany na dorosłym modelu z serii Lea.

Rower ten został zbudowany na lekkiej aluminiowej ramie i kołach 24”. Osprzęt Shimano zastosowany w tym modelu odpowiada za płynną zmianę 18 przełożeń a widelec amortyzowany za komfort podczas wycieczek.


KROSS LEA 1.0 cena: 1199 zł

Rower Kross Lea 1.0 2018 - rowery MTB WOMAN - Rowerowy SamKross Lea 1.0 na kołach 26” i ramie o rozmiarze XXS – 13”, to przykład roweru komunijnego z większymi kołami. Rama w tym modelu została zaprojektowana z myślą o kobiecej anatomii. Lea 1.0 została wyposażona w amortyzator o skoku 80 mm. Za płynną zmianę przełożeń odpowiada osprzęt Shimano.


Rower na komunię dla chłopca

Kross Hexagon Replica cena: 949 zł

Rower Kross Hexagon Replica 2018 - rowery JUNIOR & KIDS - Rowerowy Sam

Kross Hexagon Replica to chłopięcy rower zbudowany na lekkiej aluminiowej ramie i kołach 24”. Model ten został wyposażony w przedni amortyzator oraz osprzęt Shimano, który odpowiada za płynną zmianę przełożeń. Wyprofilowana rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru.


Kross Dust Replica cena: 1049 zł

Rower Kross Dust Replica 2018 - rowery JUNIOR & KIDS - Rowerowy SamKross Dust Replica to juniorski rower na kołach 24” wzorowany na dorosłym modelu Kross Dust. Model ten został wyposażony w przedni amortyzator oraz osprzęt Shimano, który odpowiada za płynną zmianę 18 przełożeń. Model ten ze względy na budowę ramy przeznaczony jest do bardziej agresywnej jazdy.


Kross Hexagon 1.0 cena: 1199 zł

Rower Kross Hexagon 1.0 2018 - rowery MTB - Rowerowy Sam

Kross Hexagon 1.0 na kołach 26” i ramie XS – 14” – rower w takiej konfiguracji stanowi doskonały przykład roweru komunijnego dla wyższych dzieci. Koła w rozmiarze 26” zapewnią dłuższe użytkowanie roweru. Model ten został wyposażony w amortyzator o skoku 80 mm oraz osprzęt Shimano, który gwarantuje płynną zmianę 21 przełożeń.


Komentarze są zablokowane.